Визначте потужність електрочайника, якщо при напрузі 220 В за 5 хв через його спіраль проходить

заряд 520 Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Куликов Влад.

Ответ:

191 Вт

Объяснение:

дано

U=220B

t=600c

q=520Кл

Знайти

P-?

I=q/t=520Кл/600c

P=U*I=220В*520Кл/600c=(округленно до целых) 191 Вт