Заряд на пластинах конденсатора ємністю 40 нФ дорівнює 20 мкКл. Визначити різницю потенціалів між

обкладками конденсатора.

Ответы на вопрос

Отвечает Тупицына Александра.

Ответ:

U=500 B

Объяснение:

q=C*U=>U=q/C=2*10^-5/4*10^-8=500 В