Допоможіть будь ласка! На якій висоті потенціальна енергія моделі літачка становить 4 кДж, якщо

його маса 800 г?а)0,5кмб)5 кмв)500кмг)50км​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Рома.
Дано:
Еп=4кДж=4000Дж
m=800г=0,8кг
Знайти:
h-?
Eп=mgh→h=Еп/(mg)=4000/(0,8*10)=500м=0,5км