У радіоприймачі один з короткохвильових діапазонів може приймати передачі, довжина хвилі яких

У=(24-26) м. Знайти частотний діапазон радіостанції

Ответы на вопрос

Отвечает Мулин Андрей.
Для знаходження частотного діапазону необхідно скористатися формулою:

f = c / lambda

де f - частота радіохвилі в герцах, c - швидкість світла, яка дорівнює приблизно 299 792 458 м/с, lambda - довжина хвилі в метрах.

Замінюємо довжину хвилі в формулі:

f = c / У = 299792458 м/с / 24 м = 12 491 352 Гц

f2 = c / У = 299792458 м/с / 26 м = 11 528 174 Гц

Отже, частотний діапазон радіостанції становить від 11.5 до 12.5 мегагерц.