Довжина звукових хвиль скрипки може змінюватися від 23 мм до 1,3 м . Який частотний діапазон

скрипки ? Швидкість звуку взяти 340 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

v=V/L  v1=V/L1=340/23*10^-3=14782 Гц  v2=340/1,3=261,5 м

Ответ : от v2 до v1