Частотний діапазон ультрафіолетового випромінювання від 7,5 ∙1014 Гц до 3∙1016Гц. Знайти діапазон

довжин хвиль для даного випромінювання.

Ответы на вопрос

Отвечает Маркова Ириша.

Объяснение:

По формулі, довжина хвилі h = v(швидкість)/f(частота)

v = c = 3*10^8 м/с

f1 = 7,5*10^14 Ну

f2 = 3*10^16 Гц

h1 = c/f1 = 3*10^8/7,5*10^14 = 0,4*10^-6 = 0,4 мікрометрів

h2 = c/f2 = 3*10^8/3*10^16 = 1*10^-8 = 10*10^-9 = 10 нанометрів

Отже, діапазон довжин хвиль ультрафіолетового випромінювання від 0,4 мкм до 10 нм