Пружину розтягнули на 20 см приклали силу 250 ньютонів визначити потенціальну енергію пружини


Ответы на вопрос

Отвечает Айтуаров Бирлик.
Дано:
х=20см=0,2м
F=250H
Знайти:
Еп-?
Е=kx²/2
F=kx
E=Fx/2=250*0,2/2=25Дж