Довжина пружини, до якої приклали силу 0,25 Н, дорівнювала 9 см. Коли до пружини приклали силу 1 Н,

то її довжина становила вже 12 см. Визнач довжину пружини в недеформованому стані.

Ответы на вопрос

Отвечает Москвитин Влад.

Закон Гука для пружини має вигляд: F = kx, де F - сила, що діє на пружину, x - її деформація, а k - коефіцієнт жорсткості пружини.

За умовою задачі, коли до пружини прикладено силу 0.25 Н, її довжина становила 9 см, тобто:

0.25 Н = k * 0.09 м

Звідси вираз для коефіцієнту жорсткості:

k = 0.25 Н / 0.09 м ≈ 2.78 Н/м

Коли до пружини прикладено силу 1 Н, її довжина становить 12 см, тобто:

1 Н = k * 0.12 м

Звідси отримуємо довжину пружини в недеформованому стані:

x = 1 Н / k = 0.36 м = 36 см

Отже, довжина пружини в недеформованому стані дорівнює 36 см.