5. Не виконуючи побудови графіка функції у = 3x +1 з'ясувати, чи проходить цей графік через точки

M(0; 1); P(2; 7); K(- 1; 1) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Елизавета.

Ответ:

M(0,1) і P(2,7)

Объяснение:

Щоб визначити, чи проходить графік функції y = 3x + 1 через задані точки M(0,1), P(2,7) і K(-1,1), потрібно просто підставити в рівняння координати x і y кожної точки і перевірити, чи вірно рівняння.

Підставивши в рівняння M(0,1), отримаємо:

y = 3x + 1

1 = 3(0) + 1

1 = 1

Оскільки рівняння справедливе, ми знаємо, що точка M(0,1) лежить на графіку функції.

Підставивши в рівняння P(2,7), отримаємо:

y = 3x + 1

7 = 3(2) + 1

7 = 7

Знову ж таки, рівняння справедливе, тому точка P(2,7) також лежить на графіку функції.

Підставивши K(-1,1) в рівняння, отримаємо:

y = 3x + 1

1 = 3(-1) + 1

1 = -2 + 1

1 = -1

Цього разу рівняння не є вірним, а це означає, що точка K(-1,1) не лежить на графіку функції.

Отже, функція y = 3x + 1 проходить через точки M(0,1) і P(2,7), але не через точку K(-1,1).

Отвечает Лешкевич Алина.

Ответ:

на

Объяснение: