ДАЮ 30 БАЛОВ СРОЧНО !!! ПОМОГИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ 1. Що більше: площа прямокутника зі сторонами 1,8 см

і 2,75 см чи площа квадрата зі стороною 2,3 см? 2. Купили 2,6 кг цукерок по 31,2 грн за кілограм і 2,8 кг печива по 27,6 грн за кілограм. Яка з покупок дешевша і на скільки? Скільки решти отримали з 200 грн за дві покупки? 3. Спростіть вираз і обчисліть його значення: 0,13p + 0,47p, якщо p =0,14

Ответы на вопрос

Отвечает Чуева Яна.

Ответ:

1)Площа квадрата більша за площу прямокутника.

2)41,60 грн

3)0,084

Пошаговое объяснение:1)Для знаходження відповіді потрібно порівняти площі прямокутника і квадрата і визначити, яка з них більша. Площа прямокутника зі сторонами 1,8 см і 2,75 см дорівнює:

Площа = довжина × ширина = 1,8 см × 2,75 см = 4,95 см²

Площа квадрата зі стороною 2,3 см дорівнює:

Площа = сторона × сторона = 2,3 см × 2,3 см = 5,29 см²

Отже, площа квадрата більша за площу прямокутника.

2)Щоб порівняти вартість покупок, потрібно обчислити вартість кожної з них. Вартість цукерок дорівнює:

2,6 кг × 31,2 грн/кг = 81,12 грн

Вартість печива дорівнює:

2,8 кг × 27,6 грн/кг = 77,28 грн

Отже, покупка печива є дешевшою на:

81,12 грн - 77,28 грн = 3,84 грн

Щоб знайти решту, потрібно від 200 грн відняти суму вартостей покупок:

Решта = 200 грн - 81,12 грн - 77,28 грн = 41,60 грн

Отже, решта становить 41,60 грн.

3)Спочатку потрібно спростити вираз, додавши 0,13p і 0,47p:

0,13p + 0,47p = 0,6p

Після цього можна підставити p = 0,14 і обчислити значення виразу:

0,6p = 0,6 × 0,14 = 0,084

Отже, значення виразу 0,13p + 0,47p, якщо p = 0,14, дорівнює 0,084.