Щоб стиснути пружину на 2 см, приклали силу 10 Н. Визначити потенціальну енергію стиснутої пружини.​


Ответы на вопрос

Отвечает Вялов Владислав.

Ответ:

10 Дж

Объяснение:

Дано :

x=2 cm

F= 10 H

Eп= ?

Еп= kx^2/2 ;

F = kx ж

k=F/x = 10 / 2 = 5

Еп = 5 * 2*2 /2 = 10 Дж