Срочно!!! Яка напруга на кінцях провідника , якщо для переміцения заряду 60 Kл була виконана

робота 1200 Дж ?

Ответы на вопрос

Отвечает Гадышева Алина.

Ответ:

U=20 B

Объяснение:

A=1200 Дж

q=60 Кл

U=?

A=P*t=U*I*t=q*U ⇒ U=A/q=1200/60=20 B