Тіло вільно падає з висоти 10 м. Знайти швидкість тіла і час його польоту


Ответы на вопрос

Отвечает Гумаров Мирас.
Решение:
v =  \sqrt{2gh }  =  \sqrt{2 \times 10 \times 10}  =  \sqrt{200} = 14
Ответ: приблизительно 14 м/с