У скільки разів зміниться тиск ідеального одноатомного газу при зменшенні його об'єму удвічі і

збільшенні середньої кінетичної енергії молекул газу в 3 рази. Маса газу не змінюється.

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьев Егор.

V2=V1\2 E2=3E1 P2\P1- ?

P1=2\3 n*E1 n=N\V1 P1=2NE1\3V1

P2=2NE2\3V2

P2\P1=E2V1\E1V2=3*2=6 ( увеличится в 6 раз)