До якої температури можна нагріти 50 лДо якої температури можна нагріти 50 л води за рахунок

енергії,яка виділилася під час спалювання 400г гасу? початкова температура води 10 градусів за С,втрат енергії не враховуйте Помогите пожалуйста,оооочень надо

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Стас.
m=0.4 кг
m(води)=50 кг
T0=10°C
Кількість енергії яку одержимо при спалюванні 0.4 кг гасу
Q=q·m
q=46000000 Дж/кг питома теплота спалювання гасу
Q=46000000 ·0.4
Q=18400000 Дж
Складемо рівняння теплового балансу для води
Q=c·m(води)·ΔT
c=4200 Дж/кг·град – питома теплоємнітьс води
18400000=4200·50·ΔT
ΔT=87.6°С
87.6°С+10°C=97.8°С
 
Відповідь: Воду можна нагріти до 97.8°С