Перенести в кілометри за годину, 12 м/с, 30 см/хПеревести метри за секунду 90 км/г 5 см/х​


Ответы на вопрос

Отвечает Мерецкий Евгений.

Ответ:

Для переводу між одиницями вимірювання швидкості, ми можемо використовувати такі конверсійні відношення:

1 метр на секунду (м/с) = 3.6 кілометрів на годину (км/г)

Також, 1 сантиметр на годину (см/х) = 0.0002778 метрів на секунду (м/с)

1) Переведемо 12 м/с у км/год і см/хв:

12 м/с * 3.6 км/год = 43.2 км/год

12 м/с * 100 см/м = 1200 см/с

1200 см/с * 0.0002778 м/с = 0.33336 м/с

Отже, 12 м/с еквівалентні приблизно 43.2 км/год і приблизно 0.333 м/с.

2) Переведемо 90 км/год у м/с і 5 см/хв у м/с:

90 км/год / 3.6 = 25 м/с

5 см/хв * 100 см/м = 500 см/с

500 см/с * 0.0002778 м/с = 0.1389 м/с

Отже, 90 км/год еквівалентні 25 м/с, а 5 см/хв еквівалентні приблизно 0.1389 м/с.