1. 50 K, 273 K, 347 к температура мәндерiн Цельсий бойынша гра- дуска айналдырындар. 2. 47°C, 125

°С температура мәндерiн келинге ауыстыры 3. Казакстандагы ен жоғары температура +53 °C Онтүстiк Казакстан- дагы Сарыагаш каласында (Дарбаза) тiркелген. Казакстандагы сн төмен температура -57 °С Акмола облысындагы Атбаса тіркелген. Температура мәндерiн кельвинге аударындар 4. 86 °F шкаласынан °С-ге айналдырындар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Палюткин Женя.

1: °C = K - 273.15

a) 50 K:

°C = 50 - 273.15 ≈ -223.15°C

b) 273 K:

°C = 273 - 273.15 ≈ -0.15°C

c) 347 K:

°C = 347 - 273.15 ≈ 73.85°C

2. °C = (°F - 32) / 1.8

a) 47°F:

°C = (47 - 32) / 1.8 ≈ 7.22°C

b) 125°F:

°C = (125 - 32) / 1.8 ≈ 51.67°C

3. в градусах Цельсія:

a) +53°C:

K = 53 + 273.15 ≈ 326.15 K

b) -57°C:

K = -57 + 273.15 ≈ 216.15 K

4. °C = (°F - 32) / 1.8

a) 86°F:

°C = (86 - 32) / 1.8 ≈ 30°C