V1= 25 км/год v2 =30 км/год vc =?дуже срочно(якщо можна то ще розписати)​


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Даник.

Ответ:Щоб знайти середню швидкість (Vc) для двох об'єктів, які рухаються зі швидкостями V1 і V2, використовуйте наступну формулу:

\[Vc = \frac{V1 + V2}{2}\]

У вашому випадку:

V1 = 25 км/год

V2 = 30 км/год

Підставляючи ці значення у формулу:

\[Vc = \frac{25 км/год + 30 км/год}{2}\]

\[Vc = \frac{55 км/год}{2}\]

\[Vc = 27.5 км/год\]

Отже, середня швидкість (Vc) для об'єктів зі швидкостями V1 = 25 км/год і V2 = 30 км/год дорівнює 27.5 км/год.

Объяснение: