5. Рівняння руху велосипедиста має вигляд : х=-150-101. Визначте початкову координату , швидкість

руху та пройдений шлях за 10 с. Побудуйте графік руху

Ответы на вопрос

Отвечает Яковчук Денис.

Ответ:

Для визначення початкової координати, швидкості руху та пройденого шляху за 10 секунд, нам потрібно знати рівняння руху велосипедиста. За наданою інформацією, рівняння руху має вигляд х = -150 - 101t, де х - координата велосипедиста, t - час у секундах.

Початкова координата велосипедиста визначається, коли t = 0. Підставимо це значення в рівняння руху:

x = -150 - 101(0)

x = -150

Отже, початкова координата велосипедиста дорівнює -150.

Швидкість руху можна визначити, знаючи коефіцієнт при t у рівнянні руху. У нашому випадку, коефіцієнт при t дорівнює -101. Отже, швидкість руху велосипедиста дорівнює -101 одиницям на секунду.

Пройдений шлях за 10 секунд можна визначити, підставивши t = 10 у рівняння руху:

x = -150 - 101(10)

x = -150 - 1010

x = -1160

Отже, пройдений шлях за 10 секунд дорівнює -1160 одиницям.

Щоб побудувати графік руху, ми візьмемо значення x на горизонтальній вісі та значення t на вертикальній вісі. Використовуючи отримані значення, ми можемо побудувати графік руху велосипедиста.