Сандарды стандартты түрде жазу 3800=186500000=0,0257=0,0000000092=срочнооо комек керек20балл или

30балл берем

Ответы на вопрос

Отвечает Тумилович Денис.

Ответ:

Мен сізге сандарды стандартты түрде жазуға көмектесе аламын. Стандартты түрде сан 1 мен 10 арасындағы сан болып, ондық бөлшекті оңға немесе солға жылжытудан кейін 10-ның дәрежесіне көбейтілген сан болады. Мысалы, 3800 = 3,8 * 10^3, осындай 0,0257 = 2,57 * 10^-2. Сіздің сандарыңызды стандартты түрде жазу үшін мен келесі нәтижелерді алдым:

3800 = 3,8 * 10^3 186500000 = 1,865 * 10^8 0,0257 = 2,57 * 10^-2 0,0000000092 = 9,2 * 10^-9