1.62. Автомобиль жолдың бірінші жартысын 72 км/сағ жылдам- пыкпен, екінші жартысын 30 м/с

жылдамдықпен жүріп өтті. Авто- побильдің барлык жол бойындағы орташа жылдамдығын анықтаңдар. бір болігін 16 7 м/с жылдамдықпен

Ответы на вопрос

Отвечает Хозеева Наталья.

Ответ:

Переменные: Ѵн - скорость на первой половине пути (Ѵн = 72 км/ч = 20 м/с); Ѵк — скорость на второй половине пути (Ѵк = 30 м/с). Расчет: Vcp = 1 / (1 / (2 * 20) + 1 / (2 * 30)) = 1 / 0,04167 = 24 км/ч. Ответ: Средняя скорость представленного автомобиля равна 24 км/ч.

Объяснение:

Не за что