Автомобиль өзінің жүрген жолының бірінші жартысын 80км/сағ жылдамдықпен, ал екіншіжартысын

40км/сағ жылдамдықпен жүрдіАвтомобиль қозғалысының орташажылдамдығы қандай?​

Ответы на вопрос

Отвечает Манапбайкызы Улданка.

Ответ:

V1=80км/саг

V2=40км/саг

Vорт=(v1+v2) :2=(80+40):2=60км/саг