ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!! Енергія магнітного поля короткозамкнутої надпровідної котушки зменшується

внаслідок електричного опору контактів кола на 0,1% за 10 хв. Яким є опір контактів, якщо індуктивність котушки до-рівнює 8 Гн?

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Соня.

Для визначення опори контактів використовується формула, яка пов'язує зменшення енергії магнітного поля з опорою контактів та індуктивністю котушки. Формула має наступний вигляд:

ΔE = (1/2) * L * I^2 * ΔR,

де ΔE - зменшення енергії магнітного поля, L - індуктивність котушки, I - струм, що протікає через котушку, ΔR - зменшення опори контактів.

За умовою завдання зменшення енергії магнітного поля становить 0,1% (або 0,001) від початкового значення. Замінюючи відомі значення у формулі, ми виповнюємо:

0,001 = (1/2) * 8 * I^2 * ΔR.

Якщо ми шукаємо значення опори контактів (ΔR), можна переписати формулу у вигляді:

ΔR = (0,001 * 2) / (8 * I^2).

Для розрахунку опорних контактів необхідно знати значення струму (I), яке не вказано у вихідних даних. Без цього значення не можна точно застосувати опір контактів.