Визнач роботу електричного струму в лампі за 0,4 год, якщо покази амперметра і вольтметра

становлять 1,2 А і 217 В відповідно. Відповідь заокругли до десятих. кДж

Ответы на вопрос

Отвечает Гашишев Дмитрий.

А = U * I * t = 217 * 1,2 * 0,4 = 104,16 Дж

Відповідь: А = 0,1 кДж