У паровому котлі об’ємом 20 м3 знаходиться 125 кг водяної пари під тиском 2 МПа. Визначте

температуру пари.

Ответы на вопрос

Отвечает Черепова Марина.
P =  \frac{m}{M} V * T --------------> T =  \frac{p}{ \frac{m}{M} * V }

p - давление ( 2 МПа = 2000000 Па )
m - масса ( 125 кг )
M - молярная масса ( 18 г / mol = 0,018 кг / mol )
V - объём ( 20 м³ )

p =  \frac{2000000}{ \frac{125}{0,018 }* 20}  \frac{2000000}{6944,4 * 20} = \frac{2000000}{138888}  ≈ 14,4 C