Знайти імпульс фотона, який має енергію 3,5 еВ. Яку довжину хвилі має таке випромінювання?


Ответы на вопрос

Отвечает Фоменко Эдуард.
P=E/c=3,5*1,6*10^-19/3*10*=1,87*10^-27 кг*м/с
p=h/L
L=h/p=6,62*10^-34/1,87*10^-27=3,54*10^-7 м