Температура повітря =20°C, а його відносна вологість 60%. Яка абсолютна вологість повітря( у г/м^3)?


Ответы на вопрос

Отвечает Староконь Алексей.
T=20 C    φ=0.6   (60%)     ρ=?
===
По таблице плотность насыщенного пара при t=20 C   ρн=17,3 г/см3
φ=ρ/ρн ----->  ρ=φ*ρн=0.6*17.3=10.38 г/см3
=============================