Абсолютна вологість повітря складає 12 г/ м3. При цій же температурі густина насиченої пари складає

20 г/м3. Яка відносна вологість повітря? Скільки пари містится в 100 м3 повітря? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бегоян Рипсимэ.

Для розрахунку відносної вологості повітря використовується формула:

Відносна вологість = (Абсолютна вологість / Густина насиченої пари) * 100%

Заміняючи дані у формулу, отримаємо:

Відносна вологість = (12 г/м3 / 20 г/м3) * 100% = 0.6 * 100% = 60%

Отже, відносна вологість повітря становить 60%.

Щоб визначити кількість пари, що міститься в 100 м3 повітря, ми можемо використати абсолютну вологість повітря. Знаючи, що абсолютна вологість становить 12 г/м3, ми можемо розрахувати кількість пари:

Кількість пари = Абсолютна вологість * Об'єм повітря

Кількість пари = 12 г/м3 * 100 м3 = 1200 г

Отже, в 100 м3 повітря міститься 1200 г пари