2. Уздовж осі Ох рухаються два тіла, координати яких змінюються згідно з формулами: x1 = 5 + 2t та

x2= - 4 + 5t Знайти момент часу коли тіла зустрінуться. Знайти координату точки зустрічі. (*місце зустрічі це коли тіла мають однакову - координату

Ответы на вопрос

Отвечает Юдешко Рома.

Ответ:

1. Координати encounter point, t - момент часу, коли обидва тіла зустрінуться по одній осі:

x\_e = 5 - 4t,

2. t\_e - момент часу, коли тіла зустрінуться:

t\_e = 5 / 4;

3. Координати encounter point: x\_e = 5 - 4 \* 5 / 4 = 0.25; y\_e = 0.

4. Координа t\_e - момент часу, коли тіла зустрінуться:

t\_e = 5 /