Уздовж осі Ox рухаються два тіла, координати яких змінюються згідно з формулами: х1 = 5t і х2 =

150 - 10t. У який момент часу тіла зустрінуться? Знайдіть координату точки зустрічі. Задачу потрібно розв'язати двома методами: графічним і аналітичним.

Ответы на вопрос

Отвечает Лушников Артём.

Ответ:

5*Т = 150 - 10*Т  

15*Т = 150  

Т = 10

Объяснение:

5*10=50м.