Вздовж осі ох рухається два тіла координати яких змінюються згідно з формулами x1=10+2t,x2=4+5t.Як

рухаються ці тіла?У який момент часу тіла зустрінуться? знайдіть координат у точки зустрічі ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фаттахова Эля.

Ответ:

Перше тіло рухається проти осі ОХ зі швидкістю 2 м/с з координати 4 м. Друге вздовж осі ОХ з координати 2 м зі швидкістю 2 м/с.

Час зустрічі

x1=x2

4-2*t=2+2*t

t=0.5 c

Координата зустрічі

x=4-2*0.5=3 м

Объяснение: