На відрізок провідника довжиною 10 см в магнітному полі, по якому тече струм 10 А діє сила 5 мН під

кутом 30◦. Яка індукція магнітного поля

Ответы на вопрос

Отвечает Коротышев Никита.

Ответ: 0.01 Тл

Объяснение:

За формулою Ампера, сила, що діє на провідник зі струмом в магнітному полі, дорівнює F = IBL sin α,

де I - сила струму, B - індукція магнітного поля, L - довжина провідника, α - кут між напрямками струму та індукції.

Звідси можна визначити індукцію магнітного поля:

B = F / (IL sin α) = 5 * 10⁻³ / (10 * 0.1 * sin 30) = 0.01 Тл