Через провідник протягом 10 хв тече струм 5 А, і при цьому виділяється кількість теплоти 60 кДж.

Який опір провідника?

Ответы на вопрос

Отвечает Спицын Макс.

Ответ:

Q = I²Rt => R = Q/I²t = 60 000 Дж / 25 А² × 600 с = 4 ом