Яке тіло має найменшу кінетичну енергію? Тіло масою 5 кг чи тіло масою 2 кг якщо швидкість 6 м/с.

записати задачею

Ответы на вопрос

Отвечает Ниязгулова Диана.
Розв'язок:
Кінетична енергія тіла може бути обчислена за формулою:
Кінетична енергія (Е) = (1/2) * маса * швидкість²

Для першого тіла з масою 5 кг:
Е₁ = (1/2) * 5 кг * (6 м/с)² = 90 Дж

Для другого тіла з масою 2 кг:
Е₂ = (1/2) * 2 кг * (6 м/с)² = 36 Дж

Отже, друге тіло з масою 2 кг має найменшу кінетичну енергію - 36 Дж.