Знайдіть ККД теплового двигуна, що виконав корисну роботу 200 кДж, передавши при цьому

навколишньому середовищу 300 кДж теплоти. Відповідь виразити у відсотках і округлити до ЦІЛИХ

Ответы на вопрос

Отвечает Зуев Влад.

Ответ:

40 %

Объяснение:

Дано:

A = 200 кДж = 200*10³ Дж

Q2= 300 кДж = 300*10³ Дж

Знайти:

η-?

η = A/Q1

Q1 = Q2+A

η = A/(Q2+A) = (200*10³/500*10³) = 2/5

У відсотках

η = 2/5 * 100% = 40 %