Помогите плеез!! Очень надо (срочно)!!! Двигун виконав роботу 100КДж, передавши при цьому

навколишньому середовищу кількість теплоти 300КДж. Обчисліть ККД двигуна.

Ответы на вопрос

Отвечает Актенел Адиль.

A=100000 Дж
Q=300000 Дж
ККД=A/Q*100%=(100000/300000)*100%=0,33%