Газ ізотермічно стиснули від об'єму 6 л до об'єму 4 л, при цьому зміна тиску дорівнює 200 кПа.

Визначте початковий тиск газу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Станиславчук Елизавета.

Ответ:≈133 кПа

Объяснение:

V1=6*10^-3 м³     V2=4*10^--3 м³    p2=200*10^3 Па    p1=?

T=const

p1*V1=p2*V2

p1=p2*V2/V1=200*10^3*4/6≈133*10^3 Па