Визначити об'єм прямокутного бруска довжина якого 250 мм ширина 40 см а товщина 25 см


Ответы на вопрос

Отвечает Громов Георгий.
Об'єм = Довжина x Ширина x Товщина

Але спершу переведемо всі одиниці в одну систему вимірювань. В даному випадку, довжину ми маємо в міліметрах, а ширину і товщину в сантиметрах. Давайте переведемо все в сантиметри, щоб мати одні одиниці вимірювання:

Довжина: 250 мм = 25 см (оскільки 1 мм = 0.1 см)
Ширина: 40 см (не потрібно переводити)
Товщина: 25 см (не потрібно переводити)

Тепер можемо обчислити об'єм:

Об'єм = 25 см x 40 см x 25 см = 25,000 см³

Отже, об'єм прямокутного бруска дорівнює 25,000 кубічних сантиметрів або 25 літрів (оскільки 1 літр дорівнює 1,000 кубічним сантиметрам).
Отвечает Булуй Ангеліна.

Ответ:

Объяснение:

a = 0.25 м

в = 0,4 м

с = 0,25 м

v = ?

v = а*в*с = 0,25*0,4*0,25 = 0,025 м^3