15. На яку відстань перемістився м’яч масою 200 г за 3 с, якщо в початковий момент йому було надано

у горизонтальному напрямку імпульс 2 (кг⋅м)/с? Опором можна знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Апрельский Владислав.

Ответ:

Объяснение:

Импульс:

p = m·V

Скорость:

V = p / m = 2 / 0,2 = 10 м/с

Путь:

S = V·t = 10·3 = 30 м