Допоможіть будь ласка із задачею!!! Визначити енергію і імпульс фотона видимого випромінювання з

довжиною хвилі 0,7·10^-6 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Вадим.

Дано

&=0,7*10^-6 м

E-?

p-?

Решение

&-длина волн (для примера так)

Е=h*c/&

Е=6,63*10^-34*3*10^8/0,7*10^-6=2,84*10^-19 Дж

р=h/&

p=6,63*10^-34/0,7*10^-6=9,47*10^-28 кг*м/с

Ответ :Е=2,84*10^-19 Дж

р=9,47*10^-28 кг*м/с