Кінетична енергія тіла 2500дж яка маса тіла якщо воно рухалось зі швидкістю 10м/с. ОЧЕНЬ СРОЧНО ​


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Eк=(m*v^2)\2

m=(Eк^2)\(v^2*2)

m=(2500^2Дж)\(10*2)=312500

маса= 312500