Вантаж масою 0,12 т піднімають на висоту 400см. Як змінилася його потенціальна енергія? (Прийняти g

= 10H/кг.)

Ответы на вопрос

Отвечает Кальник Роман.

m=0,12 т=120 кг

h=400 см=4 м

Еп-?

Решение

Еп=m*g*h

En=120*10*4=4800 Дж

Ответ :En=4800 Дж