автоматична електрична пробка розрахована на силу 25А Напруга в мережі 220 В Прилад з якою

максимальною потужністю можна включити щоб не вибило пробки

Ответы на вопрос

Отвечает Федоренко Анна.

Потужність, що споживається приладом, визначається як добуток прикладеної напруги  до сили струму, що протікає через прилад

P=U*I=220*25=5500 Вт

В даному випадку до мережі можна під'єднати прилад, потужність якого не буде перевищувати 5500 Вт