Потужність двигуна підйомної машини 4 кВт. Який вантаж вона може підняти на висоту 15м за 2хв?​


Ответы на вопрос

Отвечает Миняйло Саша.

(умова)

Дано:

N= 4 кВт

h= 15м

t= 2хв

g=10 \frac{H}{kg}

m=?

В системі СІ

4кВТ= 4000 Вт

2хв = 120с

(рішення):

N = \frac{mgh}{t}     m=\frac{Nt}{gh}

m=\frac{4000Bt}{10\frac{H}{kg } }×\frac{120c}{15}= \frac{480000Dg}{150kg}= 3200кг

m=3200кг

(Вибач що у рішенні писала англ. символами, просто там українськими неможна)