СРОЧНО ОТВЕТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Яку масу Урану потрібно витратити, щоб впродовж

радіоактивного розпаду всіх атомів Урану виділилася енергія 3,1*1015 Дж. Маса атома Урану становить 3,9*10-25 кг. Вважайте, що під час розпаду одного атома Урану виділяється 200 МеВ енергії.

Ответы на вопрос

Отвечает Рейникова Ксюша.

Ответ:

Роз*язання

200 МеВ = 3,2*10 (в степени – 14) Дж

Найдем массу Урана:

1атом Урана выделяет 3,2*10 (в степени – 14)

Х кг Урана выделяет 3,1*10 (в степени 12)

3,2*10 (в степени -14):3,1*10 (в степени 12)= Х: 1

Х = 3,778*10 (в степени…)