Визначте довжину хвилі фотону, імпульс якого дорівнює імпульсу електрона, що має швидкість 10^4 км/с


Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметшина Юлия.

p₁=mv

p₂=h/λ

mv=h/λ

λ=h/mv

λ=6,63*10^-34/9,1*10^-31*10^7=0,73*10^-10 (м)