Танк масою 45т чинить тиск на грунт 90кПа.визнач загальну опорну площу гусениць танка


Ответы на вопрос

Отвечает Курской Вова.

Ответ:

Загальна площа гусениць 4.9м^2 Окремо по 2.45 м^2

Объяснение:

p=F/S

S=F/p

g=9.8Н/кг

F=m×g

F=45000кг×9.8Н/кг=441000 Н

S=441000Н/90000Па=4.9 м^2