Український танкТ-84 "Оплот" масою 46 т створює на грунт тиск 92кПа . Визначте загальну опорну

площу гусениць цього танка

Ответы на вопрос

Отвечает Afanasjeva Christina.

p=F/S=mg/S

S=mg/p

S=46 000*10/92 000=5 (м^2)