Найбільший самець на землі-блакитний кит.Його вага 1600кH. Визначте його масу


Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Лина.

Відповідь:

P=1600кН=1600000Н

m=P/g=1600000/10=160000кг=160Т

Пояснення: