Поясніть, будь ласка, як робити, наприклад, такий приклад: 7,2 × 2·10³. Просто детально опишіть як

його вирішувати, буду дуже вдячна, якщо ви приведете в приклад ще й інші подібні приклади. Даю 30 балів.

Ответы на вопрос

Отвечает Шкарин Матвей.

Відповідь:7,2×2×10³=14,4×10³=14,4×1000=14400.

Пояснення:10³ - це 1 і 3 нуля, тоїсть який степінь біля 10 стоїть, стільки і нулів.